MANIROUGE to sztuka zdobienia paznokci lakierami samoprzylepnymi, które dzięki unikalnej technologii i użyciu specjalnie przygotowanych do tego celu produktów pięknie wyglądają na paznokciach do 14 dni. W odróżnieniu od tradycyjnego manicure, sztuka nakładania i ściągania MANIROUGE jest bardzo prosta i szybka. Wystarczy tylko 20 minut i możesz cieszyć się własnym MANIROUGE. Duży wybór wzorów MANIROUGE pozwala na pełną indywidualizację piękna paznokci dłoni lub stóp w każdym momencie.

Lakiery samoprzylepne MANIROUGE to produkt przetestowany dermatologicznie i bezpieczny dla Twoich paznokci. Ze względu na swoje właściwości MANIROUGE polecany jest także do paznokci zniszczonych ponieważ maskuje niedoskonałości płytki paznokcia i chroni ją przed urazami mechanicznymi. Jeden zestaw lakierów samoprzylepnych MANIROUGE pozwala na wykonanie do 4 kompletnych aplikacji na paznokcie dłoni lub stóp. Lakiery samoprzylepne MANIROUGE produkowane są na terenie Unii Europejskiej z zastosowaniem zasady 3R - reduce, reuse, recycle.

MANIROUGE jest marką ze świata BEAUTY&FASHION dedykowaną kobietom, które cenią piękno, prostotę i funkcjonalność. Naszym Klientkom oferujemy nieograniczoną możliwość długotrwałego zdobienia paznokci z wykorzystaniem lakierów samoprzylepnych. Kreujemy codziennie nowe projekty, wierząc że sztuka designu i pragnienie indywidualizacji są bliskie każdej kobiecie na całym świecie.

Marka MANIROUGE szczególną uwagę przywiązuje do tego, aby jej produkty były bezpieczne, wolne od toksyn i zakazanych testów w tym w szczególności na zwierzętach. Proces produkcji lakierów samoprzylepnych MANIROUGE jest zgodny z zasadami 3R - reduce, reuse, recycle.

Infografika Manirouge

Wartości przeszłości w połączeniu z niekonwencjonalnym myśleniem przyczyniły się do powstania MANIROUGE, firmy która analizując panujące trendy w branży kosmetycznej, jak również wsłuchując się w potrzeby współczesnej kobiety stworzyła innowacyjny produkt zdobiący paznokcie. Aby móc go poznać, prześledźmy w skrócie historię stylizacji i zdobienia dłoni.

Wartości przeszłości w połączeniu z niekonwencjonalnym myśleniem przyczyniły się do powstania MANIROUGE, firmy która analizując panujące trendy w branży kosmetycznej, jak również wsłuchując się w potrzeby współczesnej kobiety stworzyła innowacyjny produkt zdobiący paznokcie. Aby móc go poznać, prześledźmy w skrócie historię stylizacji i zdobienia dłoni. Badania archeologiczne pokazują, że już przed naszą erą kobiety wykazywały zainteresowanie ozdobą paznokci. Piękna dłoń była ważnym elementem estetycznym. Używano do tego narzędzi ze szczerego złota oraz produktów barwiących m.in. z henny, orzechów czy białka jaj.

Początek współczesnego sposobu pielęgnowania paznokci sięga XIX w. 1800 r, to czas, kiedy paznokcie barwione są czerwonym olejem, ale już 100 lat później wciera się w nie barwione pudry i kremy, które niestety miały trwałość 1 dnia! Z odpowiedzią przychodzi Michelle Menard, francuska specjalistka w sztuce makijażu, która w 1920 roku, na podstawie składu chemicznego lakierów do pokrycia karoserii samochodów, stworzyła pierwszy trwały lakier do paznokci. Od tego czasu zaczyna się wyścig w dopracowywaniu jego składu. Niecałe 5 lat później na rynku pojawiają się lakiery w odcieniach różu i czerwieni. Następnie dwa lata później, tj. w 1927r powstaje pierwowzór francuskiego manicure – różowy krem w porcelanowym słoiczku i kredowo biały płyn nakładany pod końcówkę paznokcia. Rok 1932 jest dla branży kosmetycznej przełomowy, ponieważ powstaje oparty na pigmentach, nie pozostawiający smug i w dodatku w wielu kolorach lakier do paznokci. „Narodziny” tipsów miały miejsce w 1937 roku, akrylu dwadzieścia lat później. Pierwsze salony piękności powstają w 1970 roku. Każdy kolejny rok to więcej kolorów, więcej pomysłów na zdobienie, i wreszcie więcej świadomości w utrzymaniu zdrowia paznokcia.

Do momentu powstania MANIROUGE, szczególnie ta ostatnia kwestia była bardzo trudna do osiągnięcia. Jednak po wielu próbach, udało się. Oprócz ponad setki wzorów, łatwości wykonania zabiegu, Klientka ma zapewnione w 100% bezpieczeństwo dla swoich paznokci.
Albowiem MANIROUGE – to synonim piękna, prostoty i funkcjonalności.